Dezenfeksiyon

Yaşam Alanlarını Güvenli Steril Hale Getirme ( Dezenfeksiyon )

  • Ofisler, ticari binalar, eğlence tesisleri, restoranlar, oteller, ofisler, bakım evleri ve okullar, güvenli alanlar yaratmak için anti-virüs dezenfeksiyon ve temizlik hizmetlerine ihtiyaç duyulur.
  • Ekibimiz, iş yerlerinden virüsleri ve bakteriyel riskleri ortadan kaldırmada 20 yıllık deneyime sahiptir.
  • En yüksek ekipman özelliklerini ve havadaki tüm virüsleri de öldüren en güçlü sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanı kullanıyoruz.
  • Teknisyenlerimiz, tüm virüsleri öldürmek için binanızın tüm alanlarında ULV sisleme işlemlerinin nasıl uygulanması gerektiği konusunda tecrübelidir.

Neden Acıbadem İlaçlama & Dezenfeksiyon?

Sisleme ile yapılan dezenfeksiyon bizim için yeni bir hizmet değildiir. Yirmi yıldır firmamız İstanbul bölgesindeki binaları dezenfekte etmektedir. Sisleme, COVID-19’u öldürmede son derece etkilidir, ancak deneyim ve uzmanlık gerektirir.

En güvenli ve en etkili ürünleri kullanıyoruz. Bu nedenle, kullandığımız dezenfektanın bir binayı 31 güne kadar koruduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ve teknisyenlerimiz, tedavilerin titizlikle ve gecikmeden uygulanmasını sağlamak için temizlik personeliniz ve temizlik ekiplerinizle birlikte çalışmaya alışkındır – bu diğer temel hizmetler için hiçbir risk oluşturmadan. Hafta sonları da dahil olmak üzere çalışma saatleriniz dışında da hizmet sunuyoruz.

Ünümüzü hizmet tutarlılığı ve mükemmel müşteri hizmetleri üzerine inşa ettik. Bu bizim DNA’mızda var. Bu nedenle, tek bir bina veya birden fazla bina olsun, her müşteri, sektörden bağımsız olarak hizmet taahhüdümüzden yararlanacaktır.

Keşif Talep Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.