Google Pixel Fold 2’nin ekran özellikleri ve tasarımı gerçekten dikkat çekici görünüyor. 7.9 inçlik iç ekranı, kullanıcıların katlanabilir bir cihazla daha geniş bir ekran deneyimi yaşamasını sağlayacak gibi görünüyor. Ayrıca, üçlü kamera sisteminin yeni konumu ve ekran altı kamera gibi özellikler de dikkat çekici.

Google Pixel Fold 2 7.9-inçlik bir iç ekran ile gelecek

Donanım özellikleri açısından da oldukça iddialı görünüyor. Tensor G4 işlemci ve 16GB RAM gibi özellikler, yüksek performans ve akıcı bir kullanım sunabilir. Depolama kapasitesinin de oldukça geniş olduğunu görmek güzel.

Google Pixel Fold 2

Ortaya çıkan sızıntılara baktığımız zaman, yeni katlanabilir Pixel cihazın özellikle arka tarafta büyük değişiklikler ile geleceğini öngörebiliyoruz. Cihazın arka tarafında önceki seride gördüğümüz orta bölgedeki alışık olduğumuz Pixel kamerasının yerine sol üst tarafa taşınmış olan dikdörtgen bir tasarıma sahip üçlü kamera görüyoruz.

Google Pixel ailesi beklenen özelliğe kavuşuyor

Google Pixel ailesi beklenen özelliğe kavuşuyor

Sızdırılan bilgilere göre Google, Pixel serisine Adaptif Dokunma Hassasiyeti adı verilen yeni bir özellik getirecek. İşte detaylar…

Pixel Fold 2’nin iç ekranının sağ üst tarafında ise bizi yeni bir sensör ile gelecek olan ekran altı kamera karşılıyor. Ayrıca, raporlara göre Fold 2 ilk versiyona göre daha ince ve keskin hatlara sahip olacakken, daha uzun bir de gövde ile tanıtılacak. Ölçülere gelecek olursak, cihazın 155.2 x 77.1 x 10.54 mm bir kasaya sahip olması bekleniyor.

 

 

Google Pixel Fold 2 özellikleri

Şu anlık özellikleri hakkında herhangi bir detay olmamasına rağmen, Google Pixel Fold 2’nin Google’ın tanıtması beklenen Tensor G4 işlemci ile piyasa sürülmesini bekliyoruz. Ek olarak, katlanabilir telefon 16GB LPDDR5 RAM ve 256GB UFS 4.0 depolama ile ortaya çıktı. Google tarafından bir tanıtım tarihi verilmese de yeni Fold telefonun önceden de olduğu gibi I/O 2024 etkinliğinde tanıtılması ve Pixel 9 serisi ile birlikte piyasaya sunulması çok yüksek ihtimal.

Tasarım açısından, daha ince ve keskin hatlara sahip olması, cihazın modern ve şık bir görünüme sahip olacağını işaret ediyor. Google’ın bu yeni katlanabilir telefonuyla piyasada nasıl bir rekabet ortaya koyacağını görmek heyecan verici olacak.

Peki ya siz Pixel Fold 2 hakkında neler düşünüyorsunuz? Cihazın yeni tasarımını beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Not: Bilgiler Shiftdelete.net sitesinden alınmıştır. Bilgi Amaçlıdır.