Shiba Inu Yeni Zirvelerine Doğru

  • Shiba Inu (SHIB) %4 artış kaydederek 0,00001085 $ seviyesini aştı ve yakında 0,00001118 $’a ulaşmayı hedefliyor.
  • SHIB’in büyümesi, yakın zamanda 33 milyardan fazla tokenin yakıldığı Shibarium’a olan ilgiden kaynaklanıyor.

Popüler kripto para projesi Shiba Inu (SHIB), piyasada dikkat çekici bir performans gösteriyor. Son zamanlarda %4’lük bir artışa ulaşarak gözünü yeni fiyat seviyelerine dikti. Bu ilerleme, ABD’de bir spot Bitcoin ETF’sinin piyasaya sürülme olasılığı nedeniyle oluşan yükseliş piyasası hissiyatının etkisiyle birçok kripto para biriminin önemli artışlar yaşadığı bir ortamda gerçekleşti.

Shaba Inu, analizi, analist SHIB KNIGHT’ın 2 saatlik grafikte belirttiği gibi yatırımcıların izlemesi gereken üç temel fiyat seviyesini ortaya koyuyor: 0,00001085 $, 0,00001097 $ ve 0,00001118 $. Aslında, SHIB bu zaman diliminde art arda 11 yeşil mum çubuğu kaydetti, bu da daha yüksek seviyelerden olası bir girişe işaret ediyor.

Bu yazının yazıldığı sırada Shiba Inu zaten 0,00001056 dolar aralığının üzerine çıktı ve diğer iki büyük hedefi ulaşılabilir durumda bıraktı. Shiba Inu bu olumlu ivme yalnızca pazardaki genel yükselişten değil, aynı zamanda kendi başarılarından da kaynaklanıyor. Kripto para birimi, 18 Aralık’tan bu yana üst üste iki hafta boyunca çok önemli olan 0,00001 $ seviyesinin üzerinde bir ticareti sürdürdü.

Shiba Inu’nun fiyat hareketi büyük ölçüde Katman 2 ağı Shibarium’a olan ilginin artmasından kaynaklanıyor. Raporlara göre Shibarium, etkileşimli bir milyondan fazla cüzdana ulaştı; bu, Arbitrum ve Optimism gibi diğer katman 2 ağlardan daha hızlı bir kilometre taşına ulaştı.

Shibarium’un artan kullanımı, SHIB tokenlarının daha hızlı yakılması anlamına gelir ve bu da tokenın fiyatını olumlu yönde etkiler. Shiba Inu ekibi halihazırda Shibarium’dan 33 milyardan fazla SHIP Tokeni yaktı ve 2024 yılına kadar daha büyük girişimler vaat ediyor .

 

Şu anda SHIB 0,0000106 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 6,4 milyar doların üzerinde. Bu performans, Shiba Inu’nun pazardaki gücünü gösteriyor ve özellikle Shibarium’un sürekli geliştirilmesi ve benimsenmesiyle gelecek için yukarı yönlü potansiyele işaret ediyor.

Önemli: Acıbadem İlaçlama Hizmetleri, bu sayfadaki hiçbir içerik, doğruluk, kalite, reklam, ürün veya diğer materyalleri onaylamaz ve bunlardan sorumlu veya yükümlü değildir. Okuyucuların kripto para birimleri ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir. Acıbadem İlaçlama Hizmetleri, bahsedilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.